Okay Köksal Biyografisi

Okay Köksal Biyografisi

admin     09-03-19     Biyografi     Okay Köksal Biyografisi     75 Defa Okundu

Okay Köksal Biyografisi

Okay Köksal Tek bir yenilgim var oda dünya ikinciliği oluşumdur. Bu sene Survıvor’ın Türkiye Yunanistan olması güzel oldu.
Orada kolumuzu bacağımızı bırakacağız çünkü onlar bizim ezeli rakibimiz ve biz bir takım olarak onlara karşı tüm gücümüzü ortaya koyacağız.
Bazen açlık rahatsız edici olup sıkıntı verebiliyor. Ancak benliğimden ve sportmen kişiliğimden taviz vermeden yarışacağım.
Okay Köksal 31 yaşında ve Artvin doğumlu milli güreşçilerimizdendir. 7 yaşında güreşe başlamış ve birçok başarılara imza atmıştır.
Milli Güreşçimiz aynı zamanda beden eğitimi öğretmenliği de yapmaktadır.

Okay Köksal Hayatı

Okay Köksal kendisini ve Survivor hakkındaki düşüncelerini şöyle anlatıyor, Çalışmalarımda başarılı oldukça, güreşte başarılı kulüpler beni almak istediler. Ankara Tedaş Spor’ da görev aldım.
Burada beni ben yapan hocalarım oldu. Birçok yurtdışı turnuvalarına katılarak birinci oldum ayrıca Avrupa birinciliğim var.
Güreş dünyanın en zor sporlarından olduğu için nabzımız yüksek yarışıyoruz sürekli. Survivor’a bir güreşçinin neler yapabileceğini herkese göstermek için gidiyorum” diye belirtiyor. Bizde kendisine başarılar diliyoruz.
2019 Türkiye- Yunanistan yarışmasında Türk yarışmacılarından biri de Avrupa Şampiyonu Milli Güreşçilerimizden Okay Köksal’dır.
Okay Köksal sportmenci kişiliği ve kimliği ile dikkatleri üzerine çekerken, Survivor takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!