Ebru Polat Kimdir?

Ebru Polat Kimdir?

admin     26-03-19     Biyografi     Ebru Polat Kimdir?     166 Defa Okundu

Ebru Polat Kaç Yaşında, Ebru Polat Boyu, Ebru Polat Nereli, Ebru Polat Biyografi, Ebru Polat Vikipedi, Kaç Kilo, Eşi Kim, Evli mi

Ebru Polat Kimdir
Ebru Polat Kimdir

Ebru Polat Şarkıları ve ALBUMLERİ

Çetin Ceviz
Çok Geç
Kalp Ayazı
Dinle 2011
Olanlar Oldu
Kaçın Kurasıyım
Günaha Davet
Hediyem Olsun
Çilli Bom
9 Hit
Dokun Bana
Hava Çok Sıcak
Hazmedemeyenlere Soda
Akşam Sendeyiz Kraliçe

Ebru Polat Biyografisi Hayatı

Ebru Polat 2011’de Dinle 2011 albümünü yayımladı. Albümde Sezen Aksu’nun “Haydi Git” şarkısına yorumladı. Ayrıca albümde Mutlu Ol Yeter ve Artık Sevmeyeceğim şarkılarının cover’larına yer verdi. Sonrasında aynı yıl içerisinde “Olanlar Oldu” single’ını sundu. 2012’de “Kaçın Kurasıyım” EP’sini yayımladı.
Ebru Polat 2009 yılında Kalp Ayazı albümünü yayımladı. Albümün içerisinde Serdar Ortaç, Fettah Can, Murat Güneş, Sezen Aksu’nun şarkıları yer aldı. Ayrıca albümde Polat’ın sözü ve müziği kendine ait olan Delikanlı Kız şarkısı da yer aldı.
Ebru Polat Albümün ismiyle aynı olan Çok Geç şarkısının sözü ve müziği Sezen Aksu ait. Bu şarkı dışında Sezen Aksu‘nun Seni Yerler şarkısını da tekrar yorumladı.
2007 çıkışlı Çetin Ceviz’dir. Avukatlığı bırakıp kariyerini müzik üzerine kurmaya karar verdikten sonra Londra’ya giden Polat, bu şehirde bulunan sanat akademisi Royal Akademi’de müzik eğitimi aldı. Türkiye’ye döndükten sonra 2008 yılında ikinci EP albümü olan Çok Geç piyasaya sürdü.
Ebru Polat Bir süre avukat olarak görev yaptı. Eğitim kariyerine devam etmek için Üsküdar Üniversitesi psikoloji bölümünde master yapmaktadır. Uzman psikolog ve Akademisyen olmak istemektedir.
Ebru Polat 30 Haziran 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Genç yaşlarda bale eğitimi aldı.Müzikle ilkokul korosunda tanışan Polat, eğitim hayatını müzikten farklı bir alana çevirerek hukuk okumaya karar verdi. 2005 tarihinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimini başarıyla tamamladı.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!