Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir Kimdir?

admin     17-03-19     Biyografi     Demet Özdemir Kimdir?     87 Defa Okundu

Demet Özdemir Filmleri ve Dizileri

Demet Özdemir Kimdir

2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim

2014 yılında Kurt Seyit ve Şura

2014 yılında Kaçak Gelinler

2015 yılında Tut Sözünü

2015 yılında Çilek Kokusu

Demet Özdemir Hayatı Biyografisi

Demet Özdemir 2009’da şarkıcı Mustafa Sandal’ın Ateş Et klibinde dansçı kız olarak yer aldı.
Demet Özdemir Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynamıştır.2016 Haziran ayından itibaren Fox Tv de yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide “Lale” karakterini canlandırmaktadır.
Demet Özdemir Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise Demet” karakterini canlandırmıştır. Star TV‘de yayınlanan, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Aslı” karakterini canlandırmıştır.
Demet Özdemir Mustafa Sandal’ın Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir İlk TV deneyiminde ise 2013 yılında Fox Tv‘de yayınlanan baş rollerini Esra Ronabar , Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Aylin karakterini canlandırmıştır.
Demet Özdemir Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır.2011-2013 yılları arasında Studio Oyuncuları’nda yürütülen eğitimlere katılarak iki yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır.
Demet Özdemir İş hayatına ilk olarak ses sanatçısı Bengü’nün dansçı kızlarından biri olarak başladı. Esnek hareketleri ile dikkatleri üzerine çekti ve kısa sürede Efes kızlarından biri olmayı başardı.
Demet Özdemir 26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli de doğdu.Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşınmıştır.Ozdemir bir röportajda belirtti babasının ilişkisi üzerinde Yıllarca görüşmedik ama kısa süre önce barıştık.
Demet Özdemir Fakat hiçbir zaman bizden nefret ettiğini ya da sevmediğini düşünmedim. Sadece çok inatçıdır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!