Aras Bulut İynemli Kimdir?

Aras Bulut İynemli Kimdir?

admin     19-03-19     Biyografi     Aras Bulut İynemli Kimdir?     89 Defa Okundu

Aras Bulut İynemli Kimdir

Aras Bulut İynemli Oynadıgı Diziler

Çukur
İçerde
Maral
Muhteşem Yüzyıl
Öyle Bir Geçer Zaman ki
Arka Sokaklar

Aras Bulut İynemli Biyografisi


Aras Bulut İynemli Biyografisi

Aras Bulut İynemli 2016-2017 yılları arasında İçerde adlı dizide Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Bu dizide Mert Karadağ/Umut Yılmaz karakterlerini canlandırmıştır.
Şu anda Çukur adlı dizide başrol oyuncusudur. Bu dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandırmaktadır.
2013-2014 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Bayezid olarak rol almıştır.Maral En Güzel Hikayem, yapımcılığını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli‘nin paylaştığı TV8’in ilk iç yapımlar dizisidir.
Aras Bulut İynemli 2013 yılında Çağan Irmak tarafından keşfedilmiş ve Deniz Celiloğlu ile Tamam mıyız ? adlı filmde başrol oynamıştır. Eleştirmenler tarafından canlandırdığı engelli İhsan karakteri ve oyunculuğu beğenilmiştir.
2012 yılında çekimleri tamamlanan, 2013 Mart ayında Türkiye gösterime giren Mahmut ile Meryem filminin başrolüdür. Ancak filmde Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğu birçok eleştirmen tarafından beğenilmemiştir.
Dizinin ilk bölümü 5 Mart tarihinde seyircilere sunulmuştur. 21 Mayıs’ta sezon finali yapmıştır.
Aras Bulut İynemli Patos reklamında da oynayan İynemli, başka bir reklam filminde İtalyan futbolcuyu canlandırırken yönetmen Zeynep Günay’ın dikkatini çekmiş, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinin deneme çekimlerine çağrılmış ve deneme çekimlerinde başarılı olmuştur.
25 Ağustos 1990 Türk sinema ve dizi oyuncusudur.Ağabeyi tiyatrocu, ablası da ses sanatçısı olan Aras Bulut İynemli, Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunudur ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Uçak Mühendisliği okumaktadır.
Aras Bulut İynemli Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Mete Akarsu karakterini canlandırdı. Bu dizide senaryo gereği ilerleyen bölümlerde müzisyen olmuş ve İyi Düşün Taşın şarkısını coverlamış ve yeni şarkılar bestelemiştir.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!